eshop www.AZkancelar.cz přesunut! www.pekro.cz

Chtěli bychom Vám nabídnou komlexnější služby než jen prodat krabici! Vytvořili jsme nový web, systém, který Vám nabídne i ostatní naše služby. 

Nové logo firmy PeKro


prodej kancelářské a výpočetní technikywww.1prodej.cz - Prodej tiskáren, kopírek, skartovacích strojů

Celkem Vám můžeme nabídnout více než stovku zařízení do Vaší kanceláře. Kvalitní stroj Vám bude sloužit léta a ušetří spoustu času, starostí a nervů. Při dnešních cenách kancelářské techniky nemusíte utrácet vysoké finanční částky

 

servis tiskáren

www.1servis.cz - Servis, opravy instalace a ostatní služby

Na veškeré zařízení provádíme servis, opravy a dodáváme spotřební materiál toner inkoust a veškeré barvy do tiskáren. Všechny služby provádíme nonstop včetně sobot a nedělí.

 

Náplně do tiskárenwww.1spotrebnimaterial.cz - Spotřební materiál náplně do tiskáren

Vše zařídíme za vás! V rámci servisního zásahu, ale i na základě objednávky Vám naši technici dovezou veškerý spotřební materiál ( tonery, inkousty, pásky, fólie...), kvalitní xerografický papír případně i jiné zboží, takže se můžete v klidu věnovat své práci a tisk nechte na nás.

 

pronájem tiskáren a kopírekPronájem tiskáren kopírek

Pronájem tiskových periferií kopírovací stroje i tiskárny. Výhodné podmínky nulové prvotní investice. Žádné odpisy jen přímé náklady.

 

 

Neváhejte, obraťte se na nás! Naši odborně vyškolení pracovníci Vám zajistí bezplatný poradenský servis. Všichni zaměstnanci firmy mají bohaté zkušenosti získávané během více něž 15 let praxe.

Přidat komentář

Dělá firma PeKro i servis psacích strojů (ano/ne)

Přehled komentářů

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.